Blog | Pasta Sipariş Et

Doğum Günü Konsept Önerileri

Doğum Günü Konsept Önerileri Değer verdiğiniz insanlara sevginizi belli etmek istiyorsanız en doğru zaman doğum günleridir. Ailenize, dostlarınıza ya da sevgilinize doğum günü organize etmek istiyorsanız sizler için hazırladığımız doğum günü konsept önerileri ve pasta modellerini inceleyebili..

Devamını Oku

Doğum Günü Pastası Nasıl Yapılır?

Doğum Günü Pastası Nasıl Yapılır? Doğum günü pastasını kendi yapmak isteyenler, farklı tatlar ve görsellik denemek isteyebilirler. Bazen ufak dokunuşlarla güzelleşen doğum günü pastası, çikolatalı ya da meyveli olmanın çok ötesindedir. Çünkü içerisine sevgi ile birlikte el lezzeti de eklenir...

Devamını Oku

18 Yaş Doğum Günü Konsepti

18 Yaş Doğum Günü Konsepti 18 yaş, çocukluk çağından yetişkinliğe geçişin en önemli zamanıdır. Gençler arasında hayallerin başlama noktası olarak bu yaş oldukça değerlidir. Bu nedenle 18 yaşına giren kişilere; hem ailesi, hem de arkadaşları tarafından en güzel sürpriz hazırlanmak istenir. Siz..

Devamını Oku

Doğum Günü İçin Resimli Pasta Önerileri

Doğum Günü İçin Resimli Pasta Önerileri Doğum günlerinde birçok yaş pasta çeşidi tercih edilir. Bu pasta çeşitlerinin lezzeti kadar görselliği de birbirinden ayrılır. Pastacılık sektöründe her sene yeni bir süs moda olur. Yaklaşık 10-15 yıllık bir sürede de resimli pastalar popülerliğini sürd..

Devamını Oku

Unicorn Doğum Günü Konsepti Nasıl Hazırlanır?

Unicorn Doğum Günü Konsepti Nasıl Hazırlanır? Son yıllarda unicorn ya da bir diğer ismi ile tek boynuzlu at, çocukların sevdiği kahramanlar arasında yer alır. Parti temaları arasında da moda olan Unicorn, genellikle kız çocuklar için uygun bir konsepttir. Peki, unicorn doğum günü konsep..

Devamını Oku

Şeker Hamuru Nedir?

Şeker Hamuru Nedir? Rengârenk pastalara, süslü püslü kurabiyelere bayılmayan yoktur herhâlde. Çay sohbetlerinin, arkadaş buluşmalarının ve birçok özel günün olmazsa olmaz pastalarının, rengârenk hale gelmesinin en önemli sebebi şeker hamurudur. Peki, şeker hamuru..

Devamını Oku

Anneler Gününe Özel 5 Pasta

Sizler için Anneler Gününe Özel Kategorisinden birbirinden farklı tasarımları ile, en çok tercih edilen ve bir o kadar da lezzetli olan pasta modellerimizi aşağıdaki gibi sıraladık. 1-) Sevgili Aile Pastası: Çekirdek Aileler için özel olarak tasarlanmış olan ve aile bireylerin özel figürlerin..

Devamını Oku

Sevgililerin En Çok Tercih Ettiği 5 Resimli Pasta

Sizler için Resimli Pastalar Kategorisinden birbirinden farklı tasarımları ile, en çok tercih edilen ve bir o kadar da lezzetli olan pasta modellerimizi aşağıdaki gibi sıraladık. 1-) Özel Sevgili Pastası: En çok tercih edilen pasta modellerimizden bir tanesini listenin en başına sizler için k..

Devamını Oku

Erkek Çocuklara Özel 5 Doğum Günü Pastası

Sizler için Erkek Çocuk Pastaları Kategorisinden birbirinden farklı tasarımları ile, en çok tercih edilen ve bir o kadar da lezzetli olan pasta modellerimizi aşağıdaki gibi sıraladık. 1-) Formula1 Çocuk Doğum Günü Pastası: Araba tutkusu ile yanıp tutuşan, bir gün araba sürme hayali ile ..

Devamını Oku

Küçük Çocuklar için En Tatlı 5 Pasta

Sizler için Bebek Pastaları Kategorisinden birbirinden farklı tasarımları ile, en çok tercih edilen ve bir o kadar da lezzetli olan pasta modellerimizi aşağıdaki gibi sıraladık. 1-) Sevimli Lol Bebekler Pastası: En çok tercih edilen pasta modellerimizden bir tanesini listenin en başına yazdık..

Devamını Oku

Masanızı Süsleyecek 5 Nişan Pastası

Sizler için Nişan Pastası Kategorisinden birbirinden farklı en çok tercih edilen, pastaları aşağıdaki gibi sıraladık. 1-) Mavi Gül Bahçesi Nişan Pastası: Mavi Güllü zarif 3 katlı nişan pastası, mavinin en özel tonu ile masanıza canlılık katacaktır. Konseptinize göre Gümüş ya da Altın seçenekl..

Devamını Oku

Sevgiliye Alınabilecek 5 Harika Pasta

Hepimiz sevdiğimiz o özel insana hep farklı şeyler hediye etmek isteriz. Onu mutlu ettikçe, kendimiz de mutlu oluruz. Peki ona en son doğum gününde nasıl bir sürpriz yaptığını hatırlıyor musun? Ona pastasipariset.com'un harika tasarımlarından oluşan doğum günü pastası armağan et. Bu lezzetli ..

Devamını Oku

Butik Pasta Nedir?

Butik Pasta Nedir? Butik Pasta denildiği zaman çoğu insan için “Şeker Hamurlu Pasta” tasarımı oluşur, ancak Butik Pasta demek sadece şeker hamurundan oluşan pasta modelleri demek değildir. Görünüşü ve lezzetiyle özel günleriniz için masalarınızı aynı zamanda damak tadınızı süslend..

Devamını Oku
 Whatsapp