Hakkımızda | Pasta Sipariş Et

Hakkımızda

Pastasipariset.com

Pastasipariset.com, Türkiye'nin dört bir yanına pasta siparişlerini en kolay ve ekonomik şekilde göndermek amacıyla kurulmuş bir e-ticaret platformudur.

Oklava Pastanesi İle Kaliteli Hizmet

Bu öncü platform, Oklava Pastanesi bünyesinde faaliyet göstermektedir. Oklava, 1997 yılından bu yana 20 yılı aşkın süredir kaliteli doğum günü ve butik pastalarıyla hizmet veren köklü bir markadır.

Doğal İçerikli Pastalar

Pastasipariset.com'un pastaları, doğal malzemelerle, yapay madde içermeksizin hazırlanmaktadır. Yumurta, süt gibi doğal malzemelerle zenginleştirilen pastalarımızda krem şanti yerine pastacı kreması tercih edilmektedir.

Özel Günlerde Yanınızdayız

Doğum günü pastaları ve butik pastalar konusunda ileri gelen bir marka olan Pastasipariset, sevdiklerinizin özel günlerini unutulmaz kılmak için 2000'den fazla pasta modeli sunmaktadır.

Resimli Pastalar

Resimli Pastalar kategorimizde, yüksek kaliteli ve sağlık açısından hiçbir problem teşkil etmeyen pastalarımızı minimum sekiz (8) kişilik olarak sunmaktayız. İster sitemiz üzerinden, isterse de sizin gönderdiğiniz bir resim veya görsel ile hazırlanıp sizlere teslim edilmektedir.

Söz ve Nişan Organizasyonları

Söz ve nişan gibi özel organizasyonlarınızda da yanınızdayız. Popüler olan söz ve nişan masaları, hem estetik hem de işlevsel bir seçenektir.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Sosyal medya hesaplarımız olan Facebook, Twitter, Instagram, Youtube ve Linkedin üzerinden bizi takip ederek, Pastasipariset.com hakkında en güncel bilgilere erişebilirsiniz.

 Whatsapp