Hakkımızda | Pasta Sipariş Et

Hakkımızda

Pastasipariset.com Türkiye'nin her bil şehrine pasta siparişlerini, en kolay ve en ekonomik yoldan göndermeyi sağlamak için bu sektöre adım attı. Pastasipariset.com, Türkiye genelinde, birlikte çalıştığı iş ortağı ile Türkiye’de online yani e-ticaret sitesi olarak sipariş almaktadır.

1997 yılında, kurulan firmamız 20 yılı aşkın süredir oklava pastanesi olarak hizmet vermekteyiz. Pastalarımızın iç malzemeleri yapay madde içermeden doğal yollardan, yumurta süt vb. malzemeler ile hazırlanmakta ve krem şanti yerine pastacı kreması kullanılmaktadır.

Günlük ya da daha önceden verdiğiniz siparişler ile, teslimat bölgelerinize gecikmeden seçmiş olduğunuz teslimat saatleri aralığında kendi özel soğutmalı araçlarımız ile, pastalarınızı güvenli bir şekilde teslim etmekteyiz.

Organizasyonlar

Son zamanlarda popüler olan söz ve nişan masaları, evinizde fazla yer kaplamadan size görsel bir güzellik sunan hafif malzemelerdir. En çok tercih edilen haliyle söz ve nişan masası kiralamak; hem zamandan tasarruf etmenizi sağlar hem de paranızdan.

Söz/nişan telaşında olan sevgili müşterilerimize güzel haberlerimiz var. Gecenizi sade ve şık bir ambiyansla oluşturmak, merasiminizi unutulmaz karelere dönüştürmek için size destek olmak istiyoruz. Söz/nişan masası konseptlerimizi inceleyebilir. Anlaşmalı olduğunuz organizasyon firmaları ile hem indirimli bir şekilde Söz Nişan pastaları sipariş verebilir hem de hayalinizdeki dekorasyon tasarımının kurulumunu yaptırabilirsiniz.

Özel Günler

Sevdiklerinizin özel günlerini farklı bir sürpriz konsept ile kutlamak isteyenlere lezzetli alternatifler sunan 2000’den fazla pasta modellerimiz ile, Doğum Günü, Sevgililer Günü, Anneler Günü, Mesleklere Özel, Çocuklara Özel gibi özel günler için tasarlanmış ve iç malzemelerini kendinizin belirleyebileceği, Butik Pasta modellerimiz lezzet aranjmanları ile hem göze hem de damağa hitap ediyor. Türkiye’nin her yerinden aynı gün Resimli Pastalar ya da Aynı Gün Pastalar kategorisinden sipariş verebilirsiniz.

Resimli Pastalar

Yüksek kaliteli ve sağlık açısından bir problem teşkil etmeyen, Resimli Pastalarımız ile sitemiz üzerinden ya da sizin gönderdiğiniz bir Resim/Görsel ile sizlere teslimatını yapmaktayız. Minimum sekiz (8) kişilik olarak hazırladığımız Resimli Pastalarımızı hizmetlerinize sunmaktayız.

Sosyal medya hesaplarımızdan Facebook, Twitter, Instagram, Youtube, Linkedin bizleri takip ederek, Pastasipariset.com hakkında en güncel bilgileri öğrenebilirsiniz.

 Whatsapp